Logitech | Mouse | B110 Silent | Wired | USB | Black
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-005508
- Saadavus: 1
-
14€
Logitech | Mouse | B110 Silent | Wired | USB | Black
| All | |
| Connection type | USB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.154 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kerimine | Scroll wheel (up/down) |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.144 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3545 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | B110 Silent |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensors | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0004875 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech mouse b110 silent wired usb black, 910-005508, logitech, hiired







